Latarnia morska Stilo Łeba

Latarnia morska Stilo Łeba - Taxi Łeba

Latarnia morska Stilo Łeba

Pobyt nad Bałtykiem to świetna okazja nie tylko do wypoczynku na plaży, ale i aktywnego spędzania czasu. Jedna z wielu atrakcji, które czekają w pobliżu Łeby to latarnia morska Stilo, znajdująca się w miejscowości Osetnik. Latarnia Stilo oddalona jest od Łeby o 10 km. Można tam dojechać np. na wypożyczonych rowerach lub wygodnie i bezpiecznie z pomocą taxi Łeba. Polecamy tę formę podróżowania zarówno w czasie ładnej pogody, jak i kiedy pada deszcz, a Państwa dzieci stają się coraz bardziej zniecierpliwione pobytem w pokoju.

Z taxi Łeba do latarni Stilo

Latarnia Stilo w pobliżu Łeby liczy aż 33 metry wysokości i to co jest bardzo ciekawe, jest jedną z dwóch latarni morskich w Polsce wykonanych w całości ze stali. Druga to latarnia morska w Jastarni. W pobliżu latarni morskiej Stilo koło Łeby znajduje się kilka innych mniejszych atrakcji, jak np. ruiny starego nautofonu. Jest to urządzenie do wydawania sygnałów dźwiękowych w czasie mgły, pomagających statkom w nawigowaniu na morzu. Na miejscu można również przeczytać całą ciekawą historię latarni i oczywiście podziwiać przepiękny widok roztaczający się z tarasu widokowego na niej. Do tego miejsca najłatwiej dotrzeć taksówką taxi Łeba, która odbierze Państwa spod hotelu i wygodnie zawiezie na miejsce.


Dlaczego my?

Konkurencyjne ceny - Taxi Łeba
Konkurencyjne ceny
100% polecających - Taxi Łeba
100% polecających
Doskonała topografia - Taxi Łeba
Doskonała topografia
Całodobowa linia 24 h - Taxi Łeba
Całodobowa linia 24 h
Indywiudalne zlecenia - Taxi Łeba
Indywiudalne zlecenia
Inne usługi - Taxi Łeba
Inne usługi
tel
Zamów taxi 24h

Zobacz inne atrakcje

Masz pytania?

Zadzwoń do Taxi Łeba

Nasza oferta sprawia, iż tania taksówka w Łebie to nie fikcja! Jako jedyna firma już w momencie zamówienia usługi podajemy cenę transportu, bez żadnych ukrytych kosztów.

792 025 749
kursy@lebataxi.pl
Tel.: 792 025 749
E-mail: kursy@lebataxi.pl
Car - Taxi Łeba