Fokarium Łeba

Fokarium Łeba - Taxi Łeba

Fokarium Łeba

Odwiedzając Łebę na wakacje, warto odwiedzić największe atrakcje w mieście i okolicy. Do takich z pewnością można zaliczyć największe fokarium w Polsce – Sea Park Sarbsk. Fokarium oddalone jest od Łeby o 10 km, czyli około 15 minut jazdy taksówką taxi Łeba. Na miejscu na turystów czeka nowocześnie zaaranżowany kompleks – fokarium na miarę XXI wieku. To miejsce na pewno spodoba się dzieciom, jak również dorosłym. Oprócz możliwości podziwiania najróżniejszych gatunków fok można wziąć udział w licznych pokazach tresury oraz karmienia. Na miejscu czeka również mnóstwo innych atrakcji – place zabaw, centra edukacyjne, a także oceanarium i prawdziwy galeon.

Do fokarium bezpiecznie i wygodnie z taxi Łeba

Przyjeżdżając do Łeby na wakacje pociągiem, nie trzeba się ograniczać do pobytu w pobliżu swojego hotelu lub domu wczasowego. Nawet jeśli przyjechali Państwo na urlop do Łeby z dziećmi, sprawnie, wygodnie i bezpiecznie można dojechać do fokarium naszą taksówką. Taxi Łeba zapewnia najwyższy komfort podróży i maksymalne bezpieczeństwo pasażerom. Oprócz samego fokarium Sea Park Sarbsk podpowiemy również inne atrakcje w Łebie, które warto odwiedzić i do których dowiezie Państwa nasze taxi Łeba.

Galeria

Fokarium Łeba - Taxi Łeba
Fokarium Łeba - Taxi Łeba
Fokarium Łeba - Taxi Łeba
Fokarium Łeba - Taxi Łeba
Fokarium Łeba - Taxi Łeba
Fokarium Łeba - Taxi Łeba

Dlaczego my?

Konkurencyjne ceny - Taxi Łeba
Konkurencyjne ceny
100% polecających - Taxi Łeba
100% polecających
Doskonała topografia - Taxi Łeba
Doskonała topografia
Całodobowa linia 24 h - Taxi Łeba
Całodobowa linia 24 h
Indywiudalne zlecenia - Taxi Łeba
Indywiudalne zlecenia
Inne usługi - Taxi Łeba
Inne usługi
tel
Zamów taxi 24h

Zobacz inne atrakcje

Masz pytania?

Zadzwoń do Taxi Łeba

Nasza oferta sprawia, iż tania taksówka w Łebie to nie fikcja! Jako jedyna firma już w momencie zamówienia usługi podajemy cenę transportu, bez żadnych ukrytych kosztów.

792 025 749
kursy@lebataxi.pl
Tel.: 792 025 749
E-mail: kursy@lebataxi.pl
Car - Taxi Łeba