Ruchome wydmy Łeba

Ruchome wydmy Łeba - Taxi Łeba

Ruchome wydmy Łeba

Spędzacie udane wakacje w Łebie i słyszeliście o ruchomych wydmach? Chcecie się tam wygodnie dostać z dziećmi lub przyjaciółmi? Jeśli tak, taxi Łeba zawiezie was tam szybko, tanio i bezpiecznie. Wydmy Łeba to jedna z popularniejszych atrakcji, której nie wypada obejrzeć, spędzając urlop w Łebie. Roztaczają się tam nie tylko wspaniałe widoki, ale same wydmy są atrakcją na skalę światową. Wstęp do parku, na którego terenie znajdują się wydmy, jest płatny w kasie. Znajduje się ona tuż przy wejściu, pod które dowiezie was taxi Łeba. Po kupieniu biletu należy się udać na około 5 km spacer po lesie – oznakowana ścieżka zaprowadzi was prosto na wydmy. To idealne miejsce na sesję fotograficzną.

Zadzwoń po taxi Łeba i jedź na ruchome wydmy

W drodze na wydmy lub wracając do Łeby, taksówka może wam pokazać inne atrakcje po drodze. W Łebie i okolicach jest ich naprawdę wiele, dzięki czemu trudno się tu nudzić. Do najbardziej popularnych miejsc, które koniecznie należy odwiedzić, zalicza się fokarium Łeba oraz latarnia morska Stilo. Tym, co sprawi największą radość dzieciom, na pewno będzie olbrzymi żywy labirynt, do którego również dowiezie was taxi Łeba


Dlaczego my?

Konkurencyjne ceny - Taxi Łeba
Konkurencyjne ceny
100% polecających - Taxi Łeba
100% polecających
Doskonała topografia - Taxi Łeba
Doskonała topografia
Całodobowa linia 24 h - Taxi Łeba
Całodobowa linia 24 h
Indywiudalne zlecenia - Taxi Łeba
Indywiudalne zlecenia
Inne usługi - Taxi Łeba
Inne usługi
tel
Zamów taxi 24h

Zobacz inne atrakcje

Masz pytania?

Zadzwoń do Taxi Łeba

Nasza oferta sprawia, iż tania taksówka w Łebie to nie fikcja! Jako jedyna firma już w momencie zamówienia usługi podajemy cenę transportu, bez żadnych ukrytych kosztów.

792 025 749
kursy@lebataxi.pl
Tel.: 792 025 749
E-mail: kursy@lebataxi.pl
Car - Taxi Łeba