Farma Alexa Łeba

Farma Alexa Łeba - Taxi Łeba

Farma Alexa Łeba

Miło spędzasz wakacje w Łebie i chcesz odwiedzić z dziećmi jakieś ciekawe miejsce? Dobrze trafiłeś. Atrakcje dla dzieci Łeba to między innymi Farma Alexa. To miejsce, które zostało stworzone właśnie z myślą najmłodszych. Dlaczego warto tam pojechać z taxi Łeba? Na miejscu czeka labirynt w polu kukurydzy, liczne place zabawa z huśtawkami i zjeżdżalniami, a także moc innych atrakcji, których każdego roku jest coraz więcej. Na pewno dla dzieci nie lada przeżyciem będzie widok żywych zwierząt gospodarskich. Na miejscu można oczywiście się posilić, jak również kupić najróżniejsze ciepłe i zimne napoje oraz lody i gofry.

Całą rodzinną do Farmy Alexa z taxi Łeba

Rodzinne spędzanie wakacji wiązać się może z rzeczami, do których nie przywykliście. Jedna z nich to przemieszczanie się do różnych miejsc bez swojego samochodu. Tam gdzie nie da się dojść pieszo, bo odległość jest zbyt duża, warto zamówić taxi Łeba. Przyjedziemy po was o umówionej godzinie pod wskazany adres i bezpiecznie zawieziemy na Farmę Alexa. Kiedy po kilku godzinach zechcecie wrócić do domu, wystarczy po nas zadzwonić i szybko się zjawimy. Możemy również podpowiedzieć wiele innych ciekawych miejsc w Łebie i wskazać atrakcje, do których nasze całodobowe taxi Łeba również was zawiezie w kolejnych dniach.


Dlaczego my?

Konkurencyjne ceny - Taxi Łeba
Konkurencyjne ceny
100% polecających - Taxi Łeba
100% polecających
Doskonała topografia - Taxi Łeba
Doskonała topografia
Całodobowa linia 24 h - Taxi Łeba
Całodobowa linia 24 h
Indywiudalne zlecenia - Taxi Łeba
Indywiudalne zlecenia
Inne usługi - Taxi Łeba
Inne usługi
tel
Zamów taxi 24h

Zobacz inne atrakcje

Masz pytania?

Zadzwoń do Taxi Łeba

Nasza oferta sprawia, iż tania taksówka w Łebie to nie fikcja! Jako jedyna firma już w momencie zamówienia usługi podajemy cenę transportu, bez żadnych ukrytych kosztów.

792 025 749
kursy@lebataxi.pl
Tel.: 792 025 749
E-mail: kursy@lebataxi.pl
Car - Taxi Łeba