Discovery Park Łeba

Discovery Park Łeba - Taxi Łeba

Discovery Park Łeba

Atrakcje dla dzieci Łeba to między innymi Discovery Park. Co można tam znaleźć i dlaczego warto się pojawić ze swoimi dziećmi w tym miejscu? Latem działa tam Wakacyjna Szkoła Nauki Jazdy. Na ten cel zostało przygotowane mini miasteczko ruchu drogowego ze skrzyżowaniami, przejściami dla pieszych i sygnalizacją świetlną. Dzieci mają do swojej dyspozycji specjalne samochodziki, którymi same kierują. Na tym moc atrakcji się nie kończy. Discovery Park Łeba to również Łebskie Klocki Lego o monstrualnych rozmiarach, a także Góralski Ślizg, czyli wodna zjeżdżalnia. Na miejscu działa wiele punktów gastronomicznych serwujących dania obiadowe, jak i lubiane przez wszystkich przekąski, słodkości i napoje. Nie możesz się już doczekać odwiedzin Discovery Park? Dzwoń zatem po taxi Łeba i zamawiaj transport do tej i innych atrakcji w Łebie.

Jakie atrakcje poleca jeszcze taxi Łeba?

Nasza taksówka każdego dnia pokonuje setki kilometrów po Łebie i okolicach. Dowozimy turystów do wszystkich możliwych atrakcji, jak również do mniej znanych miejsc, w których można doświadczyć spokoju i ciszy, a nawet urządzić sobie romantyczny piknik. Taxi Łeba gwarantuje komfortowe i bezpieczne przejazdy w czystych i zadbanych wnętrzach swoich samochodów, prowadzonych przez doświadczonych, kulturalnych kierowców.


Dlaczego my?

Konkurencyjne ceny - Taxi Łeba
Konkurencyjne ceny
100% polecających - Taxi Łeba
100% polecających
Doskonała topografia - Taxi Łeba
Doskonała topografia
Całodobowa linia 24 h - Taxi Łeba
Całodobowa linia 24 h
Indywiudalne zlecenia - Taxi Łeba
Indywiudalne zlecenia
Inne usługi - Taxi Łeba
Inne usługi
tel
Zamów taxi 24h

Zobacz inne atrakcje

Masz pytania?

Zadzwoń do Taxi Łeba

Nasza oferta sprawia, iż tania taksówka w Łebie to nie fikcja! Jako jedyna firma już w momencie zamówienia usługi podajemy cenę transportu, bez żadnych ukrytych kosztów.

792 025 749
kursy@lebataxi.pl
Tel.: 792 025 749
E-mail: kursy@lebataxi.pl
Car - Taxi Łeba