Crazy Park

Crazy Park - Taxi Łeba

Crazy Park

Słyszałeś o Crazy Park Łeba, ale jeszcze tam nie byłeś? Nie wiesz gdzie to miejsce się znajduje i jakie atrakcje na ciebie w nim czekają? Spokojnie! Taxi Łeba zawiezie ciebie i twoją rodzinę do Crazy Parku, po drodze wskazując inne atrakcje Łeba, które warto także zobaczyć. Wracając jednak do Crazy Park, należy wyjaśnić co może was tam zaskoczyć. Jest to duży rodzinny park rozrywki, w którym przygotowano dla was 5 różnych tematycznych ogrodów, gigantyczne gry planszowe, w których pionki mają wielkość dorosłego człowieka, a w końcu nowoczesne SPA i ogród z żywymi zwierzątkami. To jednak nie wszystkie atrakcje w Crazy Park Łeba. Nie możemy zdradzić wam wszystkich, gdyż największa z nich ma być dla was niespodzianką, o której przekonacie się dopiero na miejscu. Do tego czasu musicie zachować cierpliwość i jedynie zgadywać, czym jeszcze Crazy Park was zaskoczy!

Taxi Łeba to twój prywatny transport w wakacje

Przyjechałeś na wakacje do Łeby samochodem lub pociągiem? W każdym przypadku zachęcamy do korzystania z naszej taksówki. Wykorzystaj tę okazję aby na kilka dni odpocząć od prowadzenia samochodu i daj się ponieść totalnemu wakacyjnemu luzowi. Wszędzie gdzie masz na to ochotę zawiezie cię taxi Łeba. W tym czasie możesz sobie pozwolić na co tylko masz ochotę, łapiąc dystans do otaczającego cię świata i zapominając o przyziemnych problemach.


Dlaczego my?

Konkurencyjne ceny - Taxi Łeba
Konkurencyjne ceny
100% polecających - Taxi Łeba
100% polecających
Doskonała topografia - Taxi Łeba
Doskonała topografia
Całodobowa linia 24 h - Taxi Łeba
Całodobowa linia 24 h
Indywiudalne zlecenia - Taxi Łeba
Indywiudalne zlecenia
Inne usługi - Taxi Łeba
Inne usługi
tel
Zamów taxi 24h

Zobacz inne atrakcje

Masz pytania?

Zadzwoń do Taxi Łeba

Nasza oferta sprawia, iż tania taksówka w Łebie to nie fikcja! Jako jedyna firma już w momencie zamówienia usługi podajemy cenę transportu, bez żadnych ukrytych kosztów.

792 025 749
kursy@lebataxi.pl
Tel.: 792 025 749
E-mail: kursy@lebataxi.pl
Car - Taxi Łeba