Park dinozaurów

Park dinozaurów - Taxi Łeba

Park dinozaurów

Czy nad polskim morzem żyły dinozaury? Jakie sekrety skrywa dawna historia tego miejsca? Czy Łeba, którą dziś znacie i chętnie odwiedzacie w przeszłości porośnięta była gęstymi lasami, wśród których wesoło biegały olbrzymie gady, a nad ich głowami latały wielkie pterodaktyle? Odpowiedź na to pytanie przynosi park dinozaurów Łeba. Warto odwiedzić to miejsce nie tylko z czysto naukowego punktu widzenia, ale również po to by doświadczyć niesamowitego wrażenia, kiedy staniecie obok realistycznych replik dinozaurów. Park dinozaurów Łeba to miejsce, w którym zakocha się każde dziecko i wielu dorosłych. Jak tu dojechać? Nie trać czasu na długie spacery, tylko już teraz zamów taxi Łeba. Nasza taksówka odbierze was z dowolnego miejsca i bezpiecznie dowiezie do parku dinozaurów.

Taxi Łeba podpowiada co jeszcze obejrzeć poza parkiem dinozaurów

Łeba to jeden z największych kurortów nad polskim morzem. Jak przystało na takie miejsce, nie może tu zabraknąć atrakcji dla dzieci i dorosłych. W tym pierwszym przypadku taxi Łeba poleca piernikowy dom do góry nogami, a jeśli szukasz atrakcje dla dorosłych Łeba, nasze taxi również wskaże ci odpowiednie miejsca czynne do białego rana. Zapamiętaj nasz numer i dzwoń śmiało przez całą dobę,


Dlaczego my?

Konkurencyjne ceny - Taxi Łeba
Konkurencyjne ceny
100% polecających - Taxi Łeba
100% polecających
Doskonała topografia - Taxi Łeba
Doskonała topografia
Całodobowa linia 24 h - Taxi Łeba
Całodobowa linia 24 h
Indywiudalne zlecenia - Taxi Łeba
Indywiudalne zlecenia
Inne usługi - Taxi Łeba
Inne usługi
tel
Zamów taxi 24h

Zobacz inne atrakcje

Masz pytania?

Zadzwoń do Taxi Łeba

Nasza oferta sprawia, iż tania taksówka w Łebie to nie fikcja! Jako jedyna firma już w momencie zamówienia usługi podajemy cenę transportu, bez żadnych ukrytych kosztów.

792 025 749
kursy@lebataxi.pl
Tel.: 792 025 749
E-mail: kursy@lebataxi.pl
Car - Taxi Łeba