Power Park Łeba

Power Park Łeba - Taxi Łeba

Power Park Łeba

Power Park w Łebie to rodzinny park rozrywki z wieloma atrakcjami dla dzieci w każdym wieku i osób dorosłych. To z czego najbardziej słynie to miejsce to oczywiście aż 3 potężne tory gokartowe z licznymi zakrętami, wirażami i serpentynami, które pokonuje się nowoczesnymi gokartami. To jednak nie wszystko, co poleca taxi Łeba w tym miejscu. Odwiedzając Power Park Łeb,a koniecznie należy skorzystać z parku linowego liczącego aż 6 tras, ścianki wspinaczkowej, miejsca do gry w paintball, strzelnicy i wielu innych atrakcji, również dla najmłodszych dzieci. Z myślą o nich przygotowano wiele bogato wyposażonych i bezpiecznych placów zabaw.

Jak zamówić taxi Łeba?

Nasza taksówka zapewnia bezpieczny i szybki transport przez całą dobę. Dowozimy klientów we wskazane atrakcje w mieście Łeba, jak również podpowiadamy ciekawe miejsca, które warto odwiedzić o różnych porach dnia lub nocy. Aby zamówić taxi Łeba, wystarczy tylko zadzwonić na nasz numer telefonu i podać miejsce oraz godzinę, o której mamy po Was przyjechać.

Galeria

Power Park Łeba - Taxi Łeba

Dlaczego my?

Konkurencyjne ceny - Taxi Łeba
Konkurencyjne ceny
100% polecających - Taxi Łeba
100% polecających
Doskonała topografia - Taxi Łeba
Doskonała topografia
Całodobowa linia 24 h - Taxi Łeba
Całodobowa linia 24 h
Indywiudalne zlecenia - Taxi Łeba
Indywiudalne zlecenia
Inne usługi - Taxi Łeba
Inne usługi
tel
Zamów taxi 24h

Zobacz inne atrakcje

Masz pytania?

Zadzwoń do Taxi Łeba

Nasza oferta sprawia, iż tania taksówka w Łebie to nie fikcja! Jako jedyna firma już w momencie zamówienia usługi podajemy cenę transportu, bez żadnych ukrytych kosztów.

792 025 749
kursy@lebataxi.pl
Tel.: 792 025 749
E-mail: kursy@lebataxi.pl
Car - Taxi Łeba